Rybářské skládací dvoumetry
Platba kartou

Dárek pro rybáře – otázky a odpovědi

Milé rybářky a rybáři,
na základě Vašeho zájmu a dotazů Vám přinášíme souhrnné informace o dalším možném využití rybářských metrů jako dárků. Vaše dotazy a náměty jsme shrnuli do následujících odstavců formou otázek a odpovědí. V případě, že zde odpověď na Vaše dotazy nenajdete, neváhejte nás kontaktovat na telefonu 606-766-253 nebo napište na email: john@metrie.cz.

Dárek k výročí založení rybářského sdružení nebo spolku

Rádi bychom si objednali pro členy našeho sdružení rybářské metry Petrův Zdar s naším názvem a logem. Jak takový metr bude vypadat a jaké je minimální odběrové množství?

Takové dárky tiskneme pro rybářské spolky a sdružení rádi. Těší nás, že si členové váží místa, ve kterém žijí a o která pečují. Stalo se tradicí, že se spolkové logo a název sídla tiskne na jednu boční stranu rybářského metru (namísto motivu štiky). Na druhé boční straně tak stále zůstává hlavní motto „Petrův Zdar“. Minimální odběrové množství je 1 kus, ale vzhledem k nákladům na nastavení tiskového stroje a úpravu grafického návrhu doporučujeme začít tisknout od 10 kusů. Jelikož se jedná o spolkový dárek, věnujte grafickému vzhledu náležitou pozornost. Ukázky přinášíme zde:

 

Dárek k narozeninám pro muže

Máte opravdu širokou nabídku dárků k svátku především metry se jmény. Máte v nabídce však také nějaké již předchystané metry jako dárky k narozeninám pro dědečka nebo pro tátu?

Ano, máme. Když se pak jedná o dárek pro tátu k narozeninám, je potom z jedné boční strany natištěn slogan „Tátovi k narozeninám + rok“. Podobně je tomu i v případě, pokud jde o dárek pro dědečka k narozeninám, pak je zde natištěn slogan „Dědečkovi k narozeninám + rok“ atd.

 

Firemní dárky

Rádi bychom použili rybářské metry jako firemní dárky. Můžeme na tyto metry umístit naše firemní logo nebo slogan?

Ano, skládací metry jako firemní dárky u nás mají dlouhodobou tradici. Pro potisk se využívají především obě boční strany dvoumetru. Plocha pro potisk a reklamní sdělení má velikost téměř 150 cm²! Pošlete nám tisková data a zanedlouho obdržíte náhled Vašeho firemního dárku. Doporučené minimální množství pro tisk firemních dárků je od 50 kusů.

 

Dárek pro funkcionáře a členy sdružení

Existuje grafický návrh potisku pro členy rybářských spolků a sdružení?

Podívejte se níže, jak vypadají potisky s nápisem Hospodář a Předseda. Jsou umístěné na rybářském metru z jedné boční strany. Na druhé boční straně zůstává motiv „Petrův Zdar“. Metry s těmito potisky jsou vhodné především jako dárky k výročí nebo životnímu jubileu dlouholetých členů.

 

Zcela unikátní potisk na skládací metr jako originální dárek

Můžeme si nechat potisknout skládací metr něčím zcela naprosto unikátním? A jaké je minimální odběrové množství metrů s takovým potiskem?

Ano, fantazii se v dárcích meze nekladou. Skládací metr je často využíván jako reklamní předmět. Důvodů je hned několik – velikost tiskové plochy 75 cm² na jednu stranu metru, možnost plnobarevného tisku, tisk na všech deset dílů metru (vnitřní tisk, viz ukázka č. 1) a samozřejmě se jedná o kvalitní řemeslný výrobek. Aby se Váš dárek stal opravdu originálním, pošlete nám Váš grafický návrh a obratem Vám pošleme 3D vizualizaci na skládacím metru.